Základní škola Přílepy
ZŠ Přílepy, okres Kroměříž, přísp. organizace​
Základní škola Přílepy

Ve čtvrtek 29. 9. 2022 se jdeme podívat na výstavu "České korunovační klenoty".

Proškoly.cz

Od roku 2010 má naše škola předplacen přístup na portál Poškoly.cz, který školám nabízí ucelenou řadu testů rozumových schopností (logika, paměť, prostorová představivost, vnímání, koncentrace), unikátní test volby povolání a sociometrické dotazníky pro měření třídního a školního klimatu. Portál je dobrým pomocníkem pro žáky, jejich učitele i rodiče.

Všechny testy jsou vytvořeny tak, aby probíhaly pouze v prostředí www.proskoly.cz a výsledek byl vyhodnocen ihned po ukončení testu. Každý žák obdržel ve škole své přístupové heslo a tak může test absolvovat z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu – ze školy, z družiny, z domova, atd.

Projekt je zcela unikátní v několika bodech:

• Grafické výstupy výsledků, možnost tisku, odeslání e-mailem, archivace
  • Možnost bezplatného opakování testů
  • Možnost paralelního vypracování testu volby povolání rodičem, učitelem a kamarádem žáka – jedinečná možnost dozvědět se, jak žáka vidí jeho nejbližší
  • Školní licence pro neomezený počet žáků
  • Testy jsou žákům dostupné kdykoliv a z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu, není nutné je vypracovávat při vyučování
  • Okamžité on-line vyhodnocení testů

Pokud žák své přístupové heslo zapomněl, ztratil apod., může se o něj přihlásit kdykoliv u svého třídního učitele.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Dnes je pátek, 30. 9. 2022, 0:10:10

dnes, pátek 30. 9. 2022
déšť 11 °C 8 °C
sobota 1. 10. slabý déšť 17/7 °C
neděle 2. 10. slabý déšť 17/11 °C
pondělí 3. 10. slabý déšť 16/9 °C

O naší škole

Škola je vybavena jídelnou, plaveckou učebnou a tělocvičnou se zázemím pro organizaci různých sportovních a kulturně-společenských akcí.

Od roku 2012 je každá třída vybavena interaktivní tabulí. Jsme účastníky i několika projektů.

Škola nabízí hodinový nebo celodenní pronájem tělocvičny pro sportovní aktivity. V případě zájmu kontaktujte správcovou tělocvičny.

V areálu pod školou se nachází veřejné sportoviště, které sestává z multifunkčního hřiště a tenisové kurtu. I když jde o veřejné sportoviště, provoz podléhá provoznímu řádu a užívání sportovišť řídí správce.

V létě 2005 oslavila ZŠ Přílepy 100 leté výročí trvání.

ZŠ Přílepy