Elektronický zápis do 1. ročníku bude spuštěn 25. 3. 2024 na tomto odkaze:

Podrobné informace naleznete v sekci:

O škole - Informace pro rodiče - Zápis do 1. ročníku

Proškoly.cz

Od roku 2010 má naše škola předplacen přístup na portál Poškoly.cz, který školám nabízí ucelenou řadu testů rozumových schopností (logika, paměť, prostorová představivost, vnímání, koncentrace), unikátní test volby povolání a sociometrické dotazníky pro měření třídního a školního klimatu. Portál je dobrým pomocníkem pro žáky, jejich učitele i rodiče.

Všechny testy jsou vytvořeny tak, aby probíhaly pouze v prostředí www.proskoly.cz a výsledek byl vyhodnocen ihned po ukončení testu. Každý žák obdržel ve škole své přístupové heslo a tak může test absolvovat z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu – ze školy, z družiny, z domova, atd.

Projekt je zcela unikátní v několika bodech:

• Grafické výstupy výsledků, možnost tisku, odeslání e-mailem, archivace
  • Možnost bezplatného opakování testů
  • Možnost paralelního vypracování testu volby povolání rodičem, učitelem a kamarádem žáka – jedinečná možnost dozvědět se, jak žáka vidí jeho nejbližší
  • Školní licence pro neomezený počet žáků
  • Testy jsou žákům dostupné kdykoliv a z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu, není nutné je vypracovávat při vyučování
  • Okamžité on-line vyhodnocení testů

Pokud žák své přístupové heslo zapomněl, ztratil apod., může se o něj přihlásit kdykoliv u svého třídního učitele.

Dnes je čtvrtek, 28. 3. 2024, 15:41:14

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024